Nabízíme k pronájmu autoplošiny s dosahem 20 metrů a váhou do 3.5tuny

Nabízíme k pronájmu autoplošiny CTE Z20 a ISOLI PNT205 s výškovým dosahem 20 metrů a bočním dosahem 9.5 metrů a to i při plném zatížení pracovního koše. Plošiny jsou posazeny na podvozky Nissan Cabstar a tím se stává velmi zajímavým řešením ve své třídě.

Mezi hlavní přednosti této plošiny patří:

  • Velké možnosti.  Výškový dosah naší autoplošiny je až 20 metrů, boční dosah až 9.5 metrů.
  • Velice nízká hmotnost.  Plošina je posazena na podvozku osobního automobilu, jedná se tedy o vozidlo do 3,5 tuny. Citlivé povrchy jako například zámková dlažba nebudou překážkou.
  • Malé rozměry, cca 6.5x2.8x2.1 metry. Je možné pracovat i v omezeném prostoru.

Cena pronájmu:

Cena za pronájem plošiny je 550 Kč za každou započatou hodinu. Doprava po Chomutově je zdarma. Mimo Chomutov na určené místo je 15 Kč za kilometr.

V případě objednání na víc než 5 hodin, účtujeme každou započatou půlhodinu.

Při dlouhodobém pronájmu se s Vámi rádi dohodneme na individuálních cenách.

UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH.

V čem jsou naše autoplošiny lepší než jiné prostředky?

  • Stavba lešení je finančně a časově náročná. Autoplošinu můžete mít okamžitě přistavenou a ihned připravenou k použití.
  • Lezení po střeše bez jištění, Vás může stát život. Plošina splňuje veškerá bezpečnostní opatření a minimalizuje riziko pádu ze střechy.
  • Slaňovat ze střechy k potřebnému místu na fasádě vyžaduje zkušenosti a vybavení. Na laně se navíc můžete kymácet ve větru a použití větší síly bude vyžadovat obratnost. Z autoplošiny se Vám bude pracovat mnohem pohodlněji. Nohama budete stát na pevném podkladu a plošinu můžete natočit vždy tak, abyste k práci měli co nejlepší přístup.
  • Používání žebříku je jako nouzové řešení dobré, ale ne vždy dostatečně bezpečné. Při neopatrném umístění se může žebřík zřítit. Do vyšších výšek se plošina hodí lépe. Díky svému dosahu můžete pracovat kdekoliv a nemusí Vám nikdo pomáhat.