.

NABÍZÍME K PRONÁJMU AUTOPLOŠINY S DOSAHEM 20METRŮ A CELKOVOU VÁHOU DO 3,5TUNY  A  AUTOPLOŠINU S DOSAHEM 31METRŮ A CELKOVOU VÁHOU DO 7,5TUNY 

 
      NISSAN CABSTAR                              MAN
             CTE Z 20                            Ruthmann TK 310
     20 METRŮ(3,5t)                    31 METRŮ(7,5t)
 CENA : 580Kč/h (17Kč/km)             CENA: 1100Kč/h (28Kč/km)

 

           

Cena pronájmu je VČETNĚ OBSLUHY a je účtována za každou započatou hodinu. V případě práce delší než 5 hodin účtujeme každou započatou půlhodinu.  Doprava je účtována cenou viz. výše.

Při dlouhodobém pronájmu se s Vámi rádi dohodneme na idividuálních cenách.

Za víkendy a svátky počítáme příplatek.

 

              UVEDENÉ CENY JSOU BEZ DPH !

 

 

 

 

   PRACOVNÍ DIAGRAM NISSAN CABSTAR - CTE Z 20

 

 

 

    PRACOVNÍ DIAGRAM MAN - Ruthmann TK 310

 

 

 

 

V čem jsou naše autoplošiny lepší než jiné prostředky?

  • Stavba lešení je finančně a časově náročná. Autoplošinu můžete mít okamžitě přistavenou a ihned připravenou k použití.
  • Lezení po střeše bez jištění, Vás může stát život. Plošina splňuje veškerá bezpečnostní opatření a minimalizuje riziko pádu ze střechy.
  • Slaňovat ze střechy k potřebnému místu na fasádě vyžaduje zkušenosti a vybavení. Na laně se navíc můžete kymácet ve větru a použití větší síly bude vyžadovat obratnost. Z autoplošiny se Vám bude pracovat mnohem pohodlněji. Nohama budete stát na pevném podkladu a plošinu můžete natočit vždy tak, abyste k práci měli co nejlepší přístup.
  • Používání žebříku je jako nouzové řešení dobré, ale ne vždy dostatečně bezpečné. Při neopatrném umístění se může žebřík zřítit. Do vyšších výšek se plošina hodí lépe. Díky svému dosahu můžete pracovat kdekoliv a nemusí Vám nikdo pomáhat.